Navigace

Umývárny technikyMožnost aplikaceDelta Technologie

Delta Technologie

Zadejte požadovaný výraz k hledáníUmývárny techniky

Problematika čištění vod z mytí techniky je velmi podobná problematice čištění odpadních vod z mytí aut. Pokud se jedná o údržbové mytí techniky (stavební, lesnické zemědělské) bývá voda ve větší míře kontaminovaná nerozpuštěnými a neemulgovanými ropnými látka. Ve vodě bývá, ale menší podíl emulgačních činidel (saponátů a odmašťovadel). Pokud se jedná, ale o mytí techniky v opravnách, údržbářských dílnách a depech, může být kvalita vod výrazně jiná. A proto i při čištění vod z mytí techniky nacházejí dle konkrétní situace uplatnění všechny tři námi vyráběné systémy čištění vod a to jak nechemický ALFA Active, tak i chemické ALFA Classic a ALFA Flot.

Rozlišení:

I. ALFA Active - k čištění vod z běžného údržbového mytí (mytí karoserií, podvozků a příležitostně nějaký motor)

II. ALFA Classic - mimo vod z běžného údržbového mytí i zvýšený podíl mytí opravárenského (systematické odmašťování motorů a jiných agregátů, případně mytí a odmašťování dílů).

III. ALFA Flot Uni - vody těžce kontaminované vysokým podílem emulgovaných ropných látek z převládajícího opravárenského mytí včetně odmašťování dílů, čištění vod kontaminovaných konzervačními vosky z předprodejního servisu, (pokud nová auta přicházejí nakonzervovaná, t.j. navoskovaná) a pod.

I v těchto případech můžeme nabídnou dodávku technologického celku čištění odpadních vod se subdodávkou technologie mytí. Systém portálového kartáčového mytí v případech mytí techniky obvykle nenachází uplatnění a to z důvodu její značné povrchové členitosti.. Mytí se volí nejčastěji ruční vysokotlaké, u techniky z terénu pak někdy v kombinaci s mytím nízkotlakým, objemovým.

Dle zvolené mycí techniky pak je necirkulační využívání vyčištěné vody jednoznačnou záležitostí obvykle při volbě kombinace mytí vysokotlakého + objemového, nízkotlakem.


Kontaktní informace

Kontaktujte nás

Telefony
515 536 650 Servisní oddělení
515 536 651 Obchodní oddělení
515 536 653 Technologické oddělení

E-maily
Kontakty


Kde nás najdete
Velkomoravská 77
695 01 Hodonín
Česká republika